حب مقلنجان

قیمت محصول

50 تایی25,000 تومان

توضیحات تکمیلی

حب مقلنجان

حب مقلنجان دارویی گیاهی است شبیه قرص است که از ترکیب چند نوع گیاه دارویی مانند سورنجان، صبر زرد، مقل ازرق، قلنجان و … تولید شده است و برای تقویت کل بدن و از بین بردن بسیاری از بیماری های بسیار مناسب می باشد . حب مقل ترکیب عصاره هلیله کابلی، صمغ مقل، صمغ کتیرا و میوه انجیر است. به دلیل داشتن عصاره صمغ مقل و قرصی شکل بودن ( حبه ای بودن) به حب مقل معروف شده است.

خواص حب مقلنجان

باز کردن عروق و رگ های بدن، کاهش فشار خون

افزایش اسپرم

افزایش ادرار

مفید برای بواسیر

تقویت سیستم ایمنی بدن

افزایش قوای عمومی بدن

بهبود عملکرد کبد و کلیه

تقویت لثه ها

ملین و درمان کننده یبوست

کاهش قند خون و مدیریت دیابت

افزایش سلامت قلب

بهبود دردهای رماتیسمی

ملین

کاهش قند خون

کاهش چربی خون

کاهش فشار خون

ضد دردهای مفصلی

ضد سردردهای میگرنی

 

 

موارد مصرف دارویی حب مقلنجان

هلیله کابلی ( مسهل صفرا، سودا ، بلغم و کلیه اخلاط و مواد زائد بدن، از بین برنده یبوست، درمان کننده سردرد و آلزایمر، تقویت کننده کلیه  حواس بدن، از بین برنده بیماری های کلیوی، سرگیجه های صفراوی، صرع، مالیخولیا ) ، حب مقلنجان و صمغ مقل ( درمان نفخ معده درد پا، کمر، سیاتیک، نقرس و بهبود درد پهلو ) ، صمغ کتیرا ( درمان شوره سر ، ضد موخوره و رطوبت رسانی عمیق به موها ،  افزایش میل جنسی ،  کمک به هضم غذا،  تقویت مغز استخوان های بدن ، درمان یبوست ) و انجیر (  پاکسازی کبد و بهبود عملکرد آن ،  تقویت سیستم ایمنی،  کمک به کاهش وزن و تناسب اندام ،  مفید برای پوست، از بین بردن آکنه های پوستی).

طرز استفاده از حب مقلنجان

برای کاهش وزن و در کنار تحرک کافی و رژیم غذایی مناسب، در میان وعده غذایی 1 عدد به همراه آب فراوان میل کنید.

زمان ماندگاری

در صورت نگهداری مناسب زمان ماندگاری آن بیشر می شود . برای جلوگیری از جذب مجدد رطوبت ، آنها باید در ظروف خشک و تمیز بسته بندی شده و در محل خشک و دور از نور خورشید و یخچال (منظور دمای محیط می باشد ) نگهداری شوند.

عوارض احتمالی استفاده از حب مقلنجان

کسانی که دچار اختلالات حاد کبد، قند و فشار پایین و اسهال هستند ، زنان باردار و شیرده و کودکان زیر 7 سال از مصرف قرص مقلنجان خود داری کنند.

 

 

 

logo-samandehi
شماره تماس
09121904698

خبرنامه ما

عضو شوید تا آخرین اخبار و مقالات را دریافت نمایید

بالا