درباره کیمیاگر ایرانی

کامل ترین مرجع داروهای گیاهی

طب سنتی و گیاهان دارویی امروزه جایگاه وسیعی در بین مردم پیدا نموده است. در این راستا به کمک دوستان بر ان شدیم سایتی بنام کیمیاگر ایرانی را که متشکل از پزشکان مجرب و متخصص و مطالبی که برگرفته از اصول و متدهای به روز دنیا می باشد را برای خانواده هایی که به سلامت و تندرستی خویش علاقمند می باشند را راه اندازی نمائیم.

خدمات اصلی کیمیاگر ایرانی به شرح زیر است :

۱- فروش محصولات گیاهی

فروشگاه کیمیاگر ایرانی برای فروش داروهای گیاهی با نظارت پزشکان مجرب راه انداری شده است. داروهای گیاهی کیمیاگر ایرانی از تازه ترین و با کیفیت ترین گیاهان موجود در ایران و جهان تهیه شده اند و با کمترین هزینه در اخیتار مشتریان و بیماران عزیز قرار میگیرند.

۲- مشاوره پزشکی و پاسخ به بیماران

داروهای ارائه شده در کیمیاگر ایرانی به دلیل ماهیت گیاهی آنها هیچ ضرری برای هیچ کس ندارند ولی انتخاب بهترین دارو برای هر مورد بهتر است با نظر پزشک باشد. به همین منظور سایت کیمیاگر ایرانی بستری ایجاد نموده است تا بیماران و کاربران عزیز به صورت بر خط یا همان آنلاین با پزشکان مجرب ما ارتباط بگیرند و بهترین درمان را برای خود انتخاب کنند.

۳- دایرة المعارف و مقالات

بخش دایرة المعارف اروهای گیاهی به معرفی داروها و گیاهان و مقالات نیز درباره مورد استفاده ترین مطالب مرتبط با گیاهان دارویی و سلامت جامعه می پردازند.

مطالب این بخش از صحبت ها و مقالات خانم دکتر مهدوی و منابع و مآخذ کتاب و طب الصمصام نویسنده استاد صمصام صانعی و کتاب گیاهان دارویی و معطر ایران نویسنده دکتر ولی اله مظفریان جمع آوری شده اند.

ارتباط با کیمیاگر ایرانی

کامل ترین مرجع داروهای گیاهی
اطلاعات تماس :

لطفا برای ارسال شرح حال و یا ارتباط با پزشکان از صفحه مشاوره پزشکی استفاده نمایید.


لطفا برای دریافت اطلاعات پکیج ها و داروهای گیاهی از صفحه توضیحات هر محصول استفاده نمایید.


شماره تماس از ساعت 8 صبح تا 10 شب برای موارد پشتیبانی

09121904698
آدرس:
محله هاشمی - سی متری جی - خیابان هرمزان - کوجه فرجی - پلاک 50

شما کاربران عزیز می توانید با تکمیل فرم زیر و زدن دکمه "ارسال" با ما در ارتباط بوده ونظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

شماره تماس
09121904698

خبرنامه ما

عضو شوید تا آخرین اخبار و مقالات را دریافت نمایید

بالا