سفالوم اورتیکا

قیمت محصول

بطری 500 میل145,000 تومان

توضیحات تکمیلی

کارکرد داروی گیاهی افسردگی سفالوم اورتیکا

افسردگی یک بیماری پزشکی رایج و جدی است که بر احساس، نحوه تفکر و عملکرد فرد تأثیر منفی می‌گذارد. این بیماری به عنوان یک اختلال خلقی طبقه بندی شده و با احساس غم و اندوه یا عصبانیت همراه بوده و حاصل آن ایجاد اختلال در فعالیت‌های روزمره فرد است.

اگر بخواهیم نگاه دقیق‌تری به علائم این بیماری داشته باشیم میتوان گفت که احساس غمگینی، از دست دادن علاقه یا لذت، تغییر در اشتها، کاهش یا افزایش وزن که ارتباطی با رژیم غذایی ندارد، مشکل در خوابیدن (خواب زیاد یا کم)، از دست دادن انرژی زودهنگام، افزایش فعالیت بدنی بی‌هدف، افکار مرگ و خودکشی، احساس بی‌ارزشی یا گناه از دسته مواردی هستند که بطور معمول افراد مبتلا به افسردگی با آنها روبرو هستند.

مقطر گیاهی سفالوم اورتیکا همان داروی گیاهی افسردگی است که شما به دنبال آن میگردید! شرکت حکیم رازی آذر با نام تجاری مرس این داروی گیاهی شگفت انگیز را در اختیار شما قرار داده تا دیگر نگران مشکلاتی از قبیل افسردگی و دیگر بیماری‌های همراه با آن نباشید.

با ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات و خواص بیشتری درباره این داروی گیاهی دریافت کنید.

مقطر گیاهی سفالوم اورتیکا برای چیست؟

کاربرد داروی گیاهی افسردگی سفالوم اورتیکا علاوه بر درمان افسردگی، برای ضد افسردگی نیز است و می‌تواند شادابی را به شما باز گرداند. این دارو همچنین به برطرف ساختن نفخ معده و اسپاسم‌های عصبی نیز یاری می‌رساند، و همه این‌ها تنها با دو عنصر گیاهی موجود در این دارو گیاهی یعنی اورتیکا و سفالوم امکان‌پذیر خواهد بود.

در زندگی شهرنشینی امروزه، بسیاری از افراد از اختلالات روحی و روانی شدید از قبیل افسردگی رنج می‌برند. افسردگی خود دارای انواع مختلفی بوده که در صورت عدم کنترل می‌تواند زندگی شغلی و شخصی یک فرد را به طور کامل مختل کند.

در صورتی که درمان افسردگی شدید به تاخیر افتد، می‌تواند عواقب خطرناکی همچون خودکشی و مواردی از این قبیل در پی داشته باشد. داروهای صنعتی مختلفی برای درمان افسردگی وجود دارد. اما عوارض بیش از حد این داروها از قبیل بی‌خوابی، پرخوابی، چاقی و از دست دادن تعادل، باعث شده تا امروزه اکثر افراد به سراغ خرید عرقیات یا مقطرهای گیاهی ضد افسردگی بروند.

مقطر گیاهی سفالوم اورتیکا جزء بهترین عرقیات گیاهی ضد افسردگی بوده که نقش بی‌بدیلی در آرامش اعصاب و بازگشت شادی به زندگی دارد. همچنین در برطرف کردن نفخ معده حاصل از استرس و تنش عصبی دارای کارکرد بسیار مناسبی است.

ترکیبات داروی گیاهی افسردگی [مقطر گیاهی سفالوم اورتیکا]

گیاه اورتیکا همان گزنه است؛ گیاهی‌ست از تیره نعنایان که خواصش به یکی دو مورد خلاصه نمی‌شود. از جمله خواص اورتیکا یکی تقویت استخوان‌هاست. این گیاه به مقدار قابل توجهی آهن و منیزیم بدن را تامین می‌کند و به واسطه ویتامین‌های D و K اش راه کلسیم به بدن را هموار می‌سازد.

این گیاه همچنین به واسطه کنار هم قرار گرفتن ویتامین‌هایی که در بالا ذکرش رفت، انرژی‌زا نیز به شمار می‌رود و کسالت را از شما دور می‌کند. گزنه آرام‌بخش هم هست؛ بدین ترتیب نقش بسیار موثری در درمان افسردگی شدید و اختلالات عصبی دارد. آتشِ اضطراب و استرس را در شما خاموش می‌کند و از حجم هیجانات منفی‌تان می‌کاهد.

در خانم‌ها گاهی افسردگی و کسالت ناشی از برآیند ریزش غدد درون‌ریز است. هنگامی که گزنه از پسِ تنظیم عملکرد غدد درون‌ریز بر می‌آید، فشارهای عصبی آن را نیز کنترل می‌کند و آرامش را باز می‌گرداند.

نفخ معده اما یک فرایند بیولوژیک است که جز بیماری‌های شکمی حاصلی ندارد. اگر می‌دانستید داروی گیاهی افسردگی سفالوم اورتیکا چه تاثیر شگفتی در درمان نفخ معده و علائمی مانند باد کردن شکم، احساس ‌پری و فشار در شکم پس از غذا خوردن و آروغ زدن دارد، لحظه‌ای تعلل نمی‌کردید و با سه نوبت مصرف روزانه هر چه زودتر نفخ معده‌ خود را بر طرف می‌کردید.

نحوه مصرف داروی گیاهی افسردگی [مقطر گیاهی سفالوم اورتیکا]

کافی است هر روز، نیم‌ ساعت پس از هر وعده غذایی دو قاشق غذاخوری از شربت گیاهی درمان و ضد افسردگی سفالوم اورتیکا را میل کنید. بعد از آن می‌ببینید چگونه آرامش به شما مراجعه خواهد کرد.

معمولا بعد از مدتی استفاده از این مقطر گیاهی، نفخ معده ناپدید خواهد شد، افسردگی جایش را به نشاط خواهد داد، اضطراب جایش را با آرامش عوض خواهد کرد و اسپاسم‌های عصبی دست از سرتان برخواهد داشت.

 

 
شماره تماس
09121904698

خبرنامه ما

عضو شوید تا آخرین اخبار و مقالات را دریافت نمایید

بالا